Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Rotační kultivátor příkmenného pásu  

Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Orizzonti vinohradnická technika

Rotorový kultivátor vinohradu

Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Rotační kultivátor příkmenného pásu Orizzonti

Rotorový kultivátor Orizzonti

Rotační nářadí pro vinohrady, ocelový vertikální rotační kultivátor Bio Speed 2-2 disky a horizontální prstový plastový kultivátor KULT, flexibilní s různým volitelným stupněm tvrdosti prstů. Ocelová spodní část prstového rotoru doplňuje vertikální rotory kultivačních disků BIO SPEED.

Rotační kultivátor vinohradu příkmenného pásu pro rychlé zpracování  bez pomoci výkyvu hydrauliky traktoru. Kompaktní ale robustní rám s možností montáže dalšího nářadí.

Pojezdová ocelová kola rámu nastavují přesně hloubku kultivace a garantují stejnou hloubku prokypření i při vysoké pojezdové rychlosti traktoru. 

Hydraulické volitelné nastavení pracovní hloubky na pojezdových kolech, práce v plovoucí poloze tříbodového závěsu.

Doporučeno pro biovinice a přechod na pěstování révy vinné bez používání herbicidů pro potlačení růstu nezádoucích plevelů

Ekologické řešení vinohradnická technika pěstování révy vinné a výroby vína

Enomicky výhodné řešení kultivace vinohradu při nízkých otáčkách motoru traktoru, vysoké pojezdové rychlosti, úspory času, šetří mechanizační vinohradnické stroje

Rotační kultivátor vinohradu prokypřuje půdu a narušuje mechanicky kořenový systém plevelů a tím účinně likviduje jejich vegetaci.

  • Reversibilní kultivátor čelní nebo zadní nosný rám s uchycením do TBZ traktoru
  • Mechanicky nastavitelná pojezdová kolečka s nastavením pracovní hloubky. Stroj pracuje v plovoucí poloze TBZ pro optimální kopírování terénu
  • Nosič kultivačního nářadí do příkmenného pásu s univerzálním upínacím zařízením pro sortiment přídavných zařízení Orizzonti (další nářadí v příslušenství)
  • Jednořádkový a dvojřádkový kultivátor
  • Hydraulické ovládání kultivátoru:
  • Vysunutí nářadí do řádku
  • Připojení do rychlospojek traktoru

Pracovní nářadí:

  1. Hvězdicová rotační vertikální ocelová disková kultivační jednotka BIO SPEED se 2 disky Ø 360 mm. Montážní díl pro uchycení na kultivátor Orizzonti. Ochranné prvky proti poškození kmenů vinice.
  2. Hvězdicový horizontální kultivátor mezi rostliny KULT Ø 540 mm Speciální plast s flexibilními kultivačními prsty. Šetrné ke kmenům rostlin. Všestranné nastavení pracovního úhlu a postavení hvězdice vůči rámu.

WEB: www.orizzontimacchineagricole.it