O nás

Vážení pěstitelé polních plodin, vinic a lesních kultur, vážení chovatelé hospodářských zvířat.

Jmenuji se Michal Čechovský a jsem zakladatel této rodinné firmy LPV agro, což je zkratka strojů pro Les, Pole a Vinohrad.

Jsem  absolventem Střední zemědělské technické školy v Kyjově a Vysoké školy zemědělské v Brně. Jsme sice malá firma, ale s odvážným rozsahem strojového portfolia a dosažitelné techniky.

Praxe v zemědělské prvovýrobě, osobně vinohradník i vinař s desetiletou praxí v branži zemědělská technika jsou předpokladem i  zárukou poskytování těch nejlepších služeb pro Vás.

Dle Vašich potřeb, které důkladně vyslechnu vám navrhnu technické řešení pro konkrétní podmínky. Oboustranná spokojenost je základním kamenem budování dlouhodobé spolupráce a důvěry. První prodaný stroj do firmy je závazek a následná péče o něj je vždy ukazatelem přístupu k zákazníkovi.  Není proto rozhodující kvantita, ale kvalita zejména následné péče a dialog, aby spolupráce po zkušenostech neskončila hned u prvního stroje.

Nelze nevzpomenout aplikaci ekologických postupů při zpracování půdy,  návrat plodin půdu zlepšujících a organických hnojiv.

Pro mnohé z vás nejsem osobou neznámou. Rád bych vás však oslovil ještě formou tohoto webu, kde najdete základní informace o sortimentu s krátkými technickými popisky strojů.

Vím, jak je vaše situace složitá, závislost na počasí, dlouhé hodiny strávené v traktoru a na poli a při rozhodování o způsobu právě té letošní agrotechniky atd. Jsem proto připraven věnovat vám čas, právě v době, kdy ho máte zrovna vy.

Těším se na spolupráci s Vámi

LPV agro

Ing. Michal Čechovský