Opěrné nosné konstrukce pro vinice

Opěrné nosné konstrukce pro vinice

PRESTIL - Opěrné nosné konstrukce pro vinice. Vinohradnické sloupky řadové a krajové, kotvy, lanka, dráty a ostatní materiál vaši výsadbu vinohradu

Patentovaný plošně žebrovaný profilovaný systém výztuhy sloupků. O 33 % vyšší torzní odolnost (testováno)

Vinohradnické sloupky řadové a krajové a veškeré vybavení pro výsadbu a opravy nosných sloupků starých  vinic. Kvalitní pozinkování v zinkové lázni s garantovanou dlouhou životností odolné korozi. Opěrné nosné konstrukce pro vinice ocelové vinohradnické sloupky Vinohradnické sloupky Prestil Tornado splňují požadavky pro nosnost konstrukce při vysokém zatížení hrozny Jsou odolné proti bočním větrům a větrným poryvům i při zatížení Nosné vinohradnické sloupky Prestil Tornado o 33 % vyšší odolnost vůči větrným poryvům při vysokém zatížení hrozny Komplexní nabídka řadové a rohové ocelové nosné vinohradnické sloupky s povrchovou úpravou Originál doplňky pro kotvení, uchycení a napínání drátů, Gripple, objímky s háčky a řetízky Vhodné pro kombajnovou i ruční sklizeň, oblý tvar, šetří setřásacípruty kombajnu Úchyt na drátěnku tvaru U nebo Z Galvanizované, nerezové, kortenové nosné sloupky.

Krajové  sloupky pětihranné nebo kulaté vysoká odosnost v tahu pro napínání drátů

Řadové sloupky oblé nebo hranaté Kotevní lana, vinohradnické kotvy zavrtávací, Gripple, napínací objímky, dráty, podpůrné ocelové tyčky Opěrné konstrukce vysoké kvality italské firmy PRESTIL srl Kvalitní ocel pro výrobu sloupků z německých oceláren Kvalitní pozinkování, garance dlouhé životnosti Podpůrné zatláčecí plechové profilové tyčky pro podporu růstu nových sazenic révy Do vysoce abrazivních a kyselých půd povrchová úprava CORTEN corozivně rezistentní s vysokou aktikorozní ochranou Krycí protikroupové sítě Patentovaný profil sloupků TORNADO odolává zvlášť náročným povětrnostním podmínkám. Upevňovací systémy, dráty, lana a velký výběr příslušenství pro opěrné konstrukce Vinohradnické sloupky PRESTIL TORNADO se dodávají v různých tloušťkách ocelového plechu Krajní úvraťové sloupky nejvyšší kvality a nosnosti.

 

Web výrobce: www.prestilpali.com

 
Vinohradnické sloupky

Vinohradnické sloupky

Opěrné nosné konstrukce vinice

Vinohradnické sloupky

Opěrné konstrukce vinice LPV agro

vinohradnické sloupky Prestil Tornado

Výstavba opěrné konstrukce vinice

Kulaté krajové vinohradnické sloupky

 
 
sloupky vinohrad prestil

Krajový sloupek s napínacím válečkem

Opěrné nosné konstrukce pro vinice

Sloupky do vinice

   

       

Máte dotaz, nebo chcete získat více informací? Neváhejte mě kontaktovat!