Lis hranaté balíky velké

Lis hranaté balíky velké

Lis hranaté balíky velké

CICORIA lisy na velké hranaté balíky. Zemědělské stroje na sběr a lisování slámy z pole a sena  oceněné za svou vysokou energetickou účinnost. Lisovací píst vykonává pohyb pomocí vyvážených lisovacích pák Cicoria znamenají revoluci v tradičním pohybu pístu, podávání a vázání balíků s nejvyšší kvalitou lisování. Jednoduché použití a údržba. Několik jedinečných technických řešení na trhu.

Lisy Cicoria lisují kvalitní krmnou slámu s vysokou krmnou hodnotou pro hospodářská zvířata na farmě, s vysokou čistotou a bez příměsí půdy a ostaních nečistot.

Vysoká míra slisování slámy garnatuje kvalitní manipulaci s balíky, jejich uskladnění a případné zamezení vnikání děšťové vody do balíků.

Lisy na hranaté balíky

Lis na velké hranaté balíky

Lisování balíky slámy

Lis na balíky

Logo Cicoria lis na hranaté balíky

Rozměry balíků lisu na velké hranaté balíky:

  1. Lisovací komora 80×70 cm; délka balíku 80-240 cm
  2. Lisovací komora 70×120 cm; délka balíku 80-240 cm

Lisy Cicioria hlavní klíčové body:

Lisovací pístový mechanismus lisu na velké hranaté balíky Cicoria

Lis hranaté balíky

Lisovací pákový mechanismus

Inovativní pístový lisovací mechanismus lisu na velké hranaté balíky Cicoria. Systém vyvažovacích pák kombinuje nejvyšší pevnost v tlaku 18 tun a nízkou spotřebu energie. Požadavek na traktor pouhých 80 hp výkonu na vývodové hřídeli.

Exclusivní systém vrchního plnění lisu na velké hranaté balíky Cicoria

Jednoduchý systém lisu na velké hranaté balíky se sníženým třením, tvořený dvěma synchronizovanými rotory, které přenášejí produkt v podávacím kanálu třikrát déle než spodní podávací systém přítomný na trhu. Charakteristika, která umožňuje, aby se produkt rovnoměrně roloval a rozšiřoval dlouhým kanálem, než je zabalen do hustých vrstev, připraven k lisování a svázání do balíků vhodných pro přepravu nebo pro soukromé použití.

Lisovací komora bez vodících válečků a ložisek

lisovací komora hranaté balíky lis

Lisovací komora hranaté balíky

Mechanismus stlačení balíku v lisovací – kompresní komoře lisu na velké hranaté balíky. V lisovací komoře se nepohybuje píst, což eliminuje nutnost vodících válečků a ložisek. Systém s mnohem menším třením a energetickou náročností ve srovnání s podélným pohybem pístu. Vysoká účinnost lisování balíku.

Konstrukce lisu na velké hranaté balíky Cicoria bez kompromisů

Konstrukce lisu Cicoria Big Balers

Mimořádně robustní konstrukce lisu pro dlouhodobou a náročnou práci vydrží dlouhá léta v provozu. Použité materiály Weldox 700 pro uržení pevnosti materiálu při razantním pohybu lisovacího pístu. Ocel Hardox 500 s vysokou pevností pro lisovací komoru s vysokou pevností.

Sběrač slámy – pick up lisu na velké hranaté balíky Cicoria

Sběrač slámy – pick up

Široký sběrač slámy o velkém průměru garantuje kvalitní sběr a lisování slámy bez příměsí a nečistot. Vysoká užitná hodnota krmné slámy. Velký průměr eliminuje nabírání kamenů do lisu. Pick up pohání řemeny s bezpečnostním prvkem a jištěním proti přetížení.

Vázací mechanismus lisu

Cicoria baler

Vázací mechanismus lisu

Vázací mechanismus lisu s ochranou proti poškození a přetížení. Pracuje při teplotách nad 40 st.C, vlhkosti slámy 3 % standardní hustotě motouzu.

www. http://www.cicoria.it/big-balers

video: https://youtu.be/60zHyQqCxWE